شورت مردانه ترک اورجینال از بهترین برند های 2022

خرید شورت مردانه 

شورت مردانه مهم‌ترین لباس ‌زیر برای آقایان به حساب می آید و به همین خاطر خرید شورت مردانه با کیفیت دارای اهمیت فراوانی می باشد.. دلیل این اهمیت آن است که این پوشینه ی زیرین، همانند زیرپوش، اولین لایه از لباس است که باپوست بدن ارتباط مستقیم و نزدیک دارد. به همین جهت جنس لباس و اندازه آن بسیار حائز اهمیت می شود به طوری که اگر جنس مناسب نداشته باشد و یا بیش از اندازه بزرگ یا تنگ باشد به فرد صدمه وارد می کند، از قسمت کمر یا ران در بدن جمع شود، یا هر ایراد دیگری که داشته باشد، فرد در طول روز به‌شدت اذیت خواهد شد و حتی با ظاهر شدن در لباس فرد معذب خواهد شد.

برای در خواست اندازه گیری و عکس غیر ژورنالی می توانید در واتس آپ به شماره 09372824340 پیام بدید

مرتب سازی بر اساس:

  •  شما میدانید که  کدوم شورت مناسب شما هست؟ سلیقه شما کدوم مدل شورت مردانه هست؟ ترجیح شما برای جنس شورت مردانه چه جنسی هست؟

 انواع شورت مردانه 

شورت مردانه اسلیپ (Brief )

شورت مردانه پادار (Boxer)

شورت مردانه نیم پا (Boxer Brief )

بهترین شورت مردانه

 اول از همه خصوصیات یک شورت مردانه خوب رو با هم بررسی کنیم. شورت خوب شورتی است که دوخت تمیز و نرم و محکمی داشته باشد که باعث آزار و اذیت شما نشود. مزیت پوشیدن شورت مردانه این است که باعث راحتی شما می شود این چنین که از عرق ناحیه آلت تناسلی جلوگیری می کند حتی بعد از استفاده از سرویس بهداشتی باعث جذب رطوبت  ناشی از شستشو می شود.همچنین از سایش پا توسط شلوار جلوگیری می کند .

یک شورت مردانه خوب باید بعد از شستشو حتما در معرض نور آفتاب خشک شود. عمر مفید هر شورت حداکثر 6الی 12 ماه نسبت به مصرف شما است.باید بعد از آن شورت استفاده شده را حتما دور بیندازید و شورت جدیدی جایگزین کنید.

خرید شورت مردانه اسلیپ (Brief )

شورت مردانه اسلیپ یکی از پر مصرف ترین و پر طرفدارترین مدل شورت های مردانه است که به دلیل جذب بودن و پوشاندن کامل آلت تناسلی و نبود پارچه اضافی قسمت ران از دسته انتخاب های جذاب و محبوب آقایان می باشد.شورت های اسلیپ مردانه ترک مناسب افرادی هست که ران های پهن دارند که هنگام فعالیت باعث اصطحکاک در قسمت ران نشود و پا راحت و آزاد باشد. افرادی که از شلوار ها یجین تنگ استفاده می کنند بهتر است از شورت اسلیپ مردانه استفاده کنند چون شورت های پادار بخاطر جمع شدن زیر پارچه شلوار  باعث بد دیده شدن قیمت ران شلوار می شود.

خرید شورت مردانه پادار یا باکسر (BOXER)

شورت مردانه پادار از مدل شورت های راحت و آزاد مردانه است که به راحتی هوا را از بین پارچه و بدن عبور می دهد  حس راحتی در شما ایجاد می کند. شورت مردانه پادار انتخاب مناسب برای کسانی هست که در طول روز زیاد عرق می کنند و مستعد عرق سوزی هستند. 

خرید شورت مردانه نیم پا (BOXER Brief)

شورت مردانه نیم پا ترکیب دو مدل شورت بوکسر و پادار هست. شورت نیم پا برای افردای که دوست ندارند به هر دلیلی اسلیپ بپوشند و شورت پادار هم بخاطر پادادر بودن زیاد بلند می باشد ترجیح می دهند از شورت نیم پا استفاده کنند که علاوه بر فیکس بودن در تن راحتی و آزادی بیشتری نسبت به اسلیپ دارد.