خرید شلوار، لگ و شلوارک زنانه

خرید شلوار و لگ زنانه

یکی از مهم ترین موارد در زمینه خرید شلوار و لگ زنانه انتخاب جنس و رنگ می باشد. در طی فعالیت های ورزشی بدن عروق بیشتری از خود تولید می کند و به این علت هم باید از لباس هایی استفاده کرد جنس آن ها نخی می باشد. چرا که جنس نخی از جمله بهترین جنس هایی می باشد که عرق را به خود جذب می کند و بانوان می توانند به هنگام فعالیت های ورزشی احساس خوبی داشته باشند. پس باید درانتخاب کردن شلوار زنانه و یا شلوارک لگ زنانه دقت بالایی داشت.

برای در خواست اندازه گیری و عکس غیر ژورنالی می توانید در واتس آپ به شماره 09372824340 پیام بدید.

مرتب سازی بر اساس:
- 13 %

لگ زنانه - مدل 20031

جنس : غواصی اعلا تضمینی کیفیت عالی,پارچه ترک,دوخت ایران
243,360 تومان 280,800

راهنمای انتخاب مناسب، شلوار و لگ ورزشی

یکی از مهم ترین مواردی که امروزه اهمیت  دارد و مد نظر می باشد می توان گفت که طرز پوشش می باشد.  دنیای مد روز به روز پیشرفت می کند. یکی از استایل هایی که امروزه در اولیت دنیای مد می باشد انتخاب لباس های ورزشی می باشند. از آن جایی که در حالت کلی بانوان به پوشش و انتخاب لباس مناسب برای هر مکانی بیشتر اهمیت می دهند برای همین هم باید با روش های انتخاب بهترین ست های ورزشی آشنا باشند.

قیمت شلوار لگ براق

ما در فروشگاه اینترنتی ترک برند سعی داریم با جمع آوری بهترین شلوار های ورزشی و مناسب ترین شلوار لگ ها از بهترین برند های ترک و ایرانی شما را در انتخاب و خرید لگ ورزشی راحت تر کنیم. لازم به ذکر است قیمت شلوار لگ براق های موجود در سایت ترک برند به قیمت عمده برای مشتریان حساب می شود.

جنس لگ زنانه ورزشی می تواند از جنس های دیگر هم انتخاب شود به شرطی که پارچه استفاده شده برای شلوار، ترکیب نخ را حتما داشته باشد. 

انتخاب سایز مناسب برای خرید شلوار و لگ ورزشی زنانه

در مورد سایز لباس های ورزشی زنانه خوب است بدانید که باید لباس هایی را انتخاب کنید که متناسب با سایز شما می باشند. این امر هم علت های زیادی دارد. یکی از مهم ترین آن ها هم این است که مثلا با انتخاب کردن لگ ورزشی مناسب با سایز بدنتان می توانید به راحتی حرکات ورزشی را انجام دهید. 

اگر لباس های ورزشی انتخاب شده بزرگ تر از سایز شما باشند احساس بسیار بدی در حین فعالیت ورزشی به فرد می دهید. برای همین موقع خرید لگ ورزشی باید سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

انتخاب رنگ مناسب برای شلوار ورزشی زنانه

همان قدر که انتخاب رنگ، موقع خرید مانتو و لباس مجلسی اهمیت دارد به همان اندازه نیز باید موقع خرید شلوار و لگ های ورزشی دقت کنیم. از نظر روانشناسی رنگ لباس ها تاثیر زیادی در روحیه افراد دارد.

خرید لگ براق رنگی

اگر قصد خرید لگ براق رنگی را دارید به شما پیشنهاد می شود تمامی مدل های موجود در سایت ترک برند را بررسی کنید در نظر داشته باشید رنگ های روشن و جذاب می توانند تاثیر مثبتی را در ذهن و روحیه شما بگذارند. به این صورت خریداری کردن شلوار کوتاه زنانه و شلوارک لگ زنانه با رنگ های روشن و دلباز را به شما توصیه می کنیم.

انواع لگ ورزشی زنانه

در حال حاظر شما می توانید در فروشگاه اینترنتی ترک برند انواع لگ ورزشی زنانه را مشاهده و خرید کنید در ادامه با انواع مدل شلوار های ورزشی آشنا می شویم؛ 

لگ های ورزشی زمستانی که برای گرم نگه داشتن از آن ها استفاده می کنند.

شلوار های لگ زنانه تابستانی که با پارچه های بسیار لطیف دوخته شده اند.

شلوار های لگ از نوع طرح های جین

خرید لگ های ورزشی زنانه سایز بزرگ

خرید لگ های ورزشی سایز بزرگ مقداری سخت تر از سایز های کوچک است زیرا در بازار تنوع کمتری دارد ولی شما می توانید در ترک برند انواع شلوار های ورزشی زنانه سایز بزرک را مشاهده و خرید نماید.

انتخاب و خرید لگ ورزشی جداب و شیک

علت انتخاب لگ های زنانه از طرف بانوان این امر می باشد که علاوه بر این که احساس راحتی بودن می دهد، در عین حال بسیار شیک و جذاب می باشند. با نحوه صحیح انتخاب لگ های ورزشی زنانه استایل ورزشی بسیار موفقی داشته باشید. 

اگر اهل تنوع می باشید و انواع لگ های مختلف را خریداری کرده اید بادی با هر یک از این لگ ها استایل های مختلفی را ایجاد کنید.

خرید جدید ترین مدل شلوار های ورزشی زنانه 

اگر اهل ورزش دو می باشید و در هر صبح گاه به این نوع ورزش هوازی می پردازید باید از جدید ترین مدل شلوار های ورزشی استفاده کنید. البته ناگفته نماند که در کنار این شلوار باید به دیگر قسمت های استایل خود اهمیت دهید.

در مورد دیگر ورزش ها توصیه کرده ایم که نباید از لباس های بسیار تنگ و جذب استفاده کنید اما زمانی که ورزش از نوع هوازی و دو باشد می توانید از تنگ ترین شلوارهای زنانه استفاده کنید. در این صورت می توانید ورزش خود را به خوبی انجام دهید و احساس بهتری داشته باشید. فراموش نکنید که دویدن های صبح گاهی مهم می باشد و شما را برای یک روز پرانرژی آماده می کند.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

شلوار نوعی از پوشاک بوده که برای پوشاندن پایین تنه مورد استفاده قرار می گیرد و هم زنان و هم مردان آن را به تن می کنند. شلوار در جنس ها و رنگ و طرح های متنوع در سایز های مختلف تولید شده و به بازار مصرف عرضه می شود. شلوارک یا شلوار کوتاه نوعی شلوار است که میان زنان و مردان رواج دارد و گاها قیمت ان از شلوار نیز گران تر است چون متراژ پارچه ای که برای دوخت آن بکار می رود کم است. شلوار و شلوارک زنانه در انواع طرح های شیک و جذاب و رنگ های متنوع در بازار به فروش می رسد و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از این پوشاک در کمد البسه اش نداشته باشد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

شلوارک زنانه با توجه به اندازه قد آن مدل های متنوعی دارد بعضی بالای زانو را می پوشاند و برخی دیگر بین زانو تا مچ پا را پوشش می دهند. شلوارک زنانه در جنس های مختلفی همچون؛ نخی، کتان، پلی استر، ریون، ساتن و …تولید می شود. در حقیقت هر جنس پارچه ای که برای دوخت و تولید سایر لباس ها بکار می رود در اینجا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

انواع شلوارک زنانه

مدل های شلوارک زنانه بسیار زیاد بوده و برای خرید آن هم باید به استایل خود توجه کنید و هم هدفی که از خرید آن دارید؛ یعنی در چه زمان و مکانی می خواهید آن را بپوشید. باید در نظر داشته باشید که شلوارک زنانه مجلسی، ورزشی، اسپرت و یا رسمی کدام را می خواهید.

نوع کمر شلوارک را هم باید در موقع خرید مورد توجه قرار داد. اینکه کمر کشی می خواهید یا شلوارک کمر خور باشد؛ این مورد هم به راحتی و سلیقه شخصی بستگی دارد و اغلب شلوارک با کمر کشی راحت تر است. در مورد سایز شلوارک هم باید شلوارک های راحتی و ورزشی را بزرگتر از شلوارک مجلسی بخرید. در ایران برای تولید شلوارک زنانه پارچه هایی با جنس ملانج و ویسکوز بکار می رود.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

خرید شلوارک زنانه براساس جنس

  •  شلوارک زنانه نخی

اغلب برای تولید شلوار خانگی از جنس نخی استفاده می شود. جنس نخ برای پوست ضرری ندارد و حساسیت پوستی ایجاد نمی کند ولی دوام آن کمتر است. برای دوام بالاتر شلوارک می توان از جنس نخ و پلی استر با هم استفاده کرد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوارک با جنس ملانج و دورس

برای تولید شلوارک اسپرت بیشتر از این جنس استفاده می شود. شلوارک های اسپرت هم اغلب پرطرفدار است؛ چون کمر کشی دارد راحت و قابل استفاده در باشگاه و منزل است.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوارک زنانه با جنس پلی استر

این جنس شلوارک زنانه یا مردانه بطور معمول برای ورزش استفاده می شود. شلوارک زنانه با جنس پلی استر اغلب انعطاف زیادی داشته و برای انجام حرکات ورزشی مناسب است. انواع شلوارک زنانه شیک را می توان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ترک برند با مناسب ترین قیمت تهیه کرد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  •  شلوارک جین زنانه

افرادی که علاقه زیادی به شلوار جین دارند احتمالا از طرفداران شلوارک جین هم هستند و این نوع شلوارک زنانه معمولا شیک تر و مجلسی تر است.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

انواع مدل شلوار زنانه

  • شلوار های راسته زنانه

الگوی این شلوار طوری طراحی شده که خیلی تنگ و یا خیلی جذب نیست، این نوع شلوارها برای زنان دارای پایین تنه درشت مناسب است و برجستگی های بدن آن ها را می پوشاند. هم چنین برای زنانی با اندام باریک و لاغر نیز مناسب است و استایل آن ها را زیباتر جلوه می دهد. در یک جمله می توان گفت: شلوارهای راسته برای تمام افراد با هر استایلی مناسب هستند.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • دامن شلواری زنانه

این نوع شلوار از سال های زیادی مورد استفاده قرار می گرفت. الگوی این مدل شلوار از بالا تا پایین بصورت یکدست گشاد می باشد. طول این شلوارها معمولا کوتاه و تا چند سانتی متر زیر زانو می باشد. این شلوار بهترین انتخاب برای فصول گرم سال است؛ زیرا مثل دامن مزایای خنک کنندگی دارد، امّا در صورت تمایل می توانید نوع ضخیم آن را همراه با بوت جذب و بلند در فصول سرد بپوشید. اگر قد بلندی دارید دامن شلواری انتخابی عالی است.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  •  شلوار دمپا زنانه

الگوی این مدل شلوارها به گونه ای طراحی شده اند که از بالا تا چند سانتی متر زیر زانو راسته هستند و سپس تا مچ پا دارای برش پهن تر هستند این شلوار را می توان با هر مدل کفشی استفاده کرد، اگر شما دارای اندامی موزون هستید پوشیدن آن سبب می شود بلند قدتر به نظر برسید امّا اگر اندام باریک و لاغر دارید این شلوار را با کفش پاشنه بلند بپوشید تا استایل شما زیباتر نمایان کند.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوارهای جذب زنانه

پوشیدن این مدل شلوار برای تمام استایل ها خوب نیست. این شلوار ها با اینکه خیلی شیک و جذاب هستند اما بسیاری از زنان با این مدل مشکل دارند، نکته مهم این است که شلوارهای جذب برای زنانی مناسب است که اندام متوسط دارند البته به این مورد توجه کنید که شلوار جذب برای اندام باریک و بلند نیز مناسب است اما اگر اندام درشت و به همراه برجستگی هستید، آن را تن نکنید.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  •  شلوارهای کوتاه

در صورتی که ساق پای درشتی دارید بهتر است از شلوار های کوتاهی که سجاف آن ها در پایین ساق پا قرار می گیرد استفاده نکنید. زنان باریک اندام توجه داشته باشند که شلوار های کوتاه موجب می شود آن ها کوتاه قدتر به نظر آیند، برای حل این مشکل می بایستی شلوار های کوتاه راسته بپوشند و از تن کردن مدلی از آن ها که دور مچ چین خوردگی دارد و دارای المان های تزئینی است خودداری نمایید. اگر بلند قد هستید از پوشیدن شلوار های کوتاه پرهیز کنند؛ زیرا این پوشش این حس را در نگاه طرف مقابلتان القا می کند که شلوار مناسب طول قدتان نیست.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوار های با استایل آزاد و گشاد

این شلوار برای تمام استایل های لاغر، چاق، بلند قد و کوتاه قد مناسب است  و پوشیدن آن باعث می شود پایین تنه شما راسته و یکنواخت دیده شود و تمام انحناهای بدن پوشانده می شود.

شلوار و شلوارک زنانه در انواع مدل های شیک و جذاب تولید و با قیمتهای مختلف در بازار به مصرف کنندگان عرضه می شود. بهترین شلوارک و شلوار زنانه را می توانید از فروشگاه اینترنتی ترک برند با نازلترین قیمت تهیه نمایید.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه