دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۸

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

شلوار نوعی از پوشاک بوده که برای پوشاندن پایین تنه مورد استفاده قرار می گیرد و هم زنان و هم مردان آن را به تن می کنند. شلوار در جنس ها و رنگ و طرح های متنوع در سایز های مختلف تولید شده و به بازار مصرف عرضه می شود. شلوارک یا شلوار کوتاه نوعی شلوار است که میان زنان و مردان رواج دارد و گاها قیمت ان از شلوار نیز گران تر است چون متراژ پارچه ای که برای دوخت آن بکار می رود کم است. شلوار و شلوارک زنانه در انواع طرح های شیک و جذاب و رنگ های متنوع در بازار به فروش می رسد و کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از این پوشاک در کمد البسه اش نداشته باشد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

شلوارک زنانه با توجه به اندازه قد آن مدل های متنوعی دارد بعضی بالای زانو را می پوشاند و برخی دیگر بین زانو تا مچ پا را پوشش می دهند. شلوارک زنانه در جنس های مختلفی همچون؛ نخی، کتان، پلی استر، ریون، ساتن و …تولید می شود. در حقیقت هر جنس پارچه ای که برای دوخت و تولید سایر لباس ها بکار می رود در اینجا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

انواع شلوارک زنانه

مدل های شلوارک زنانه بسیار زیاد بوده و برای خرید آن هم باید به استایل خود توجه کنید و هم هدفی که از خرید آن دارید؛ یعنی در چه زمان و مکانی می خواهید آن را بپوشید. باید در نظر داشته باشید که شلوارک زنانه مجلسی، ورزشی، اسپرت و یا رسمی کدام را می خواهید.

نوع کمر شلوارک را هم باید در موقع خرید مورد توجه قرار داد. اینکه کمر کشی می خواهید یا شلوارک کمر خور باشد؛ این مورد هم به راحتی و سلیقه شخصی بستگی دارد و اغلب شلوارک با کمر کشی راحت تر است. در مورد سایز شلوارک هم باید شلوارک های راحتی و ورزشی را بزرگتر از شلوارک مجلسی بخرید. در ایران برای تولید شلوارک زنانه پارچه هایی با جنس ملانج و ویسکوز بکار می رود.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

خرید شلوارک زنانه براساس جنس

  •  شلوارک زنانه نخی

اغلب برای تولید شلوار خانگی از جنس نخی استفاده می شود. جنس نخ برای پوست ضرری ندارد و حساسیت پوستی ایجاد نمی کند ولی دوام آن کمتر است. برای دوام بالاتر شلوارک می توان از جنس نخ و پلی استر با هم استفاده کرد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوارک با جنس ملانج و دورس

برای تولید شلوارک اسپرت بیشتر از این جنس استفاده می شود. شلوارک های اسپرت هم اغلب پرطرفدار است؛ چون کمر کشی دارد راحت و قابل استفاده در باشگاه و منزل است.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوارک زنانه با جنس پلی استر

این جنس شلوارک زنانه یا مردانه بطور معمول برای ورزش استفاده می شود. شلوارک زنانه با جنس پلی استر اغلب انعطاف زیادی داشته و برای انجام حرکات ورزشی مناسب است. انواع شلوارک زنانه شیک را می توان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ترک برند با مناسب ترین قیمت تهیه کرد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  •  شلوارک جین زنانه

افرادی که علاقه زیادی به شلوار جین دارند احتمالا از طرفداران شلوارک جین هم هستند و این نوع شلوارک زنانه معمولا شیک تر و مجلسی تر است.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

انواع مدل شلوار زنانه

  • شلوار های راسته زنانه

الگوی این شلوار طوری طراحی شده که خیلی تنگ و یا خیلی جذب نیست، این نوع شلوارها برای زنان دارای پایین تنه درشت مناسب است و برجستگی های بدن آن ها را می پوشاند. هم چنین برای زنانی با اندام باریک و لاغر نیز مناسب است و استایل آن ها را زیباتر جلوه می دهد. در یک جمله می توان گفت: شلوارهای راسته برای تمام افراد با هر استایلی مناسب هستند.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • دامن شلواری زنانه

این نوع شلوار از سال های زیادی مورد استفاده قرار می گرفت. الگوی این مدل شلوار از بالا تا پایین بصورت یکدست گشاد می باشد. طول این شلوارها معمولا کوتاه و تا چند سانتی متر زیر زانو می باشد. این شلوار بهترین انتخاب برای فصول گرم سال است؛ زیرا مثل دامن مزایای خنک کنندگی دارد، امّا در صورت تمایل می توانید نوع ضخیم آن را همراه با بوت جذب و بلند در فصول سرد بپوشید. اگر قد بلندی دارید دامن شلواری انتخابی عالی است.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  •  شلوار دمپا زنانه

الگوی این مدل شلوارها به گونه ای طراحی شده اند که از بالا تا چند سانتی متر زیر زانو راسته هستند و سپس تا مچ پا دارای برش پهن تر هستند این شلوار را می توان با هر مدل کفشی استفاده کرد، اگر شما دارای اندامی موزون هستید پوشیدن آن سبب می شود بلند قدتر به نظر برسید امّا اگر اندام باریک و لاغر دارید این شلوار را با کفش پاشنه بلند بپوشید تا استایل شما زیباتر نمایان کند.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوارهای جذب زنانه

پوشیدن این مدل شلوار برای تمام استایل ها خوب نیست. این شلوار ها با اینکه خیلی شیک و جذاب هستند اما بسیاری از زنان با این مدل مشکل دارند، نکته مهم این است که شلوارهای جذب برای زنانی مناسب است که اندام متوسط دارند البته به این مورد توجه کنید که شلوار جذب برای اندام باریک و بلند نیز مناسب است اما اگر اندام درشت و به همراه برجستگی هستید، آن را تن نکنید.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  •  شلوارهای کوتاه

در صورتی که ساق پای درشتی دارید بهتر است از شلوار های کوتاهی که سجاف آن ها در پایین ساق پا قرار می گیرد استفاده نکنید. زنان باریک اندام توجه داشته باشند که شلوار های کوتاه موجب می شود آن ها کوتاه قدتر به نظر آیند، برای حل این مشکل می بایستی شلوار های کوتاه راسته بپوشند و از تن کردن مدلی از آن ها که دور مچ چین خوردگی دارد و دارای المان های تزئینی است خودداری نمایید. اگر بلند قد هستید از پوشیدن شلوار های کوتاه پرهیز کنند؛ زیرا این پوشش این حس را در نگاه طرف مقابلتان القا می کند که شلوار مناسب طول قدتان نیست.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

  • شلوار های با استایل آزاد و گشاد

این شلوار برای تمام استایل های لاغر، چاق، بلند قد و کوتاه قد مناسب است  و پوشیدن آن باعث می شود پایین تنه شما راسته و یکنواخت دیده شود و تمام انحناهای بدن پوشانده می شود.

شلوار و شلوارک زنانه در انواع مدل های شیک و جذاب تولید و با قیمتهای مختلف در بازار به مصرف کنندگان عرضه می شود. بهترین شلوارک و شلوار زنانه را می توانید از فروشگاه اینترنتی ترک برند با نازلترین قیمت تهیه نمایید.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک زنانه

ثبت نظر