چهارشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۸

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

بیشتر زنان و دختران جوان برای شرکت در مهمانی و عروسی در باغ تالار دغدغه انتخاب لباس مجلسی دارند و با داشتن انواع مدل های لباس در رنگ های متنوع باز هم برای عروسی و سایر مراسم ها به دنبال لباسی شیک و مجلل هستند تا زیباتر از سایرین جلوه نمایند. لباس مجلسی یا لباس شب در مراسم های مختلف مورد استفاده بوده و بسیاری از بانوان تمایل زیادی به خرید بهترین لباس مجلسی دارند و برای رسیدن به این هدف اغلب وقت زیادی را تلف می کنند.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

برخی از زنان لباس های کلاسیک و سنتی را خریداری کرده و بیشتر بدنبال آخرین مد روز هستند و از توجه به سن، جایگاه اجتماعی و اندام خود غافل می شوند. برای انتخاب لباس مجلسی مناسب باید به نکات مهمی توجه نمود و سه نکته اصلی را در این مورد در نظر گرفت:

 انتخاب لباس مجلسی براساس فرم بدن

بانوان باید سعی کنند لباسی که نقاط قوت شان را به نمایش می گذارد و به زیبایی‌ آنان می افزاید را انتخاب نمایند. بسیاری از زنان قسمت ‌هایی را که به نظرشان جالب است را می‌پوشانند و این بیانگر عدم اعتماد به نفس آن‌ هاست. لباس مجلسی که روی نقاط قوت تان تاکید کند بهترین لباس است.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

اشتباه برخی از بانوان هم این است که هرچه رسمیت مهمانی بیشتر می ‌شود، زرق و برق لباس را بیشتر و آرایش مو و صورت را غلیظ ‌تر می‌ کنند. این مورد را فراموش نکنید که با انتخاب یک لباس ساده و پوشیده نیز می‌توانید توجه سایرین را به سمت چهره زیبا و لبخندتان جلب نمایید. به این مورد توجه داشته باشید که قبل از خرید لباس مجلسی، حتما به فرم اندامتان دقت کنید و لباسی را برگزینید که شما را زیباتر نشان دهد و نقاط ضعف‌تان را بپوشاند.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

 لباس مجلسی مناسب با فرم صورت

هر فردی شکل اندام و صورت خاصی دارد که با سایرین متفاوت است ولی برخی دسته بندی ها به شما کمک می کند تا بتوانید لباسی را مناسب با چهره و اندام تان انتخاب نمایید. اگر صورت گردی دارید مدل لباس مجلسی یقه هفت، قایقی و دلبری برایتان مناسب تر است و لباس های یقه بلند و ایستاده برایتان مناسب نیست. در صورتی که فرم صورت تان کشیده است یقه های عریض و گرد توصیه می شود و اگر صورت قلبی شکل دارید یقه بلند، ایستاده و عریض برایتان بهترین انتخاب خواهد بود.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

 لباس مجلسی مناسب با رنگ پوست

تلاش کنید به جز مد روز و در نظر گرفتن سایز و فرم بدن تان، لباسی که رنگ آن متناسب با پوست تان است را برگزینید. برای نمونه اگر رنگ آبی کاربنی رنگ سال است، فقط بخاطر مد بودن آن را انتخاب نکنید. ابتدا رنگ پوست خود را در نظر بگیرید و سپس رنگ لباس را انتخاب نمایید.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

  •   رنگ پوست گندمی

اگر رنگ پوست شما گندمی است توصیه می شود از رنگ های روشن تر استفاده کنید و در این حالت رنگ پوست تان متعادل تر به نظر می رسد.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

  •   رنگ پوست روشن

در صورتی که رنگ پوست تان خیلی روشن باشد می توانید از یک لباس مجلسی با رنگ تیره استفاده نمایید؛ زیرا لباس های با رنگ روشن شما را بی روح جلوه می دهد.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

  •  رنگ پوست برنزه

برای افرادی با این رنگ پوست بجز رنگ های تیره، پوشیدن باقی رنگ ها همچون رنگ های روشن و نئونی یک انتخاب فوق العاده خواهد بود.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

  •  رنگ پوست تیره

در صورتی که رنگ پوست شما تیره باشد توصیه می کنیم که لباس مجلسی با رنگ های روشن تر را برگزینید.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

 لباس مجلسی متناسب با قد

لباس‌های مجلسی با توجه به مدلی که دارند قدشان متفاوت است. از لباس‌های بالای قوزک پا گرفته تا بالای زانو جزء لباس‌های مجلسی به شمار می روند. باید به هدف‌تان از انتخاب لباس توجه داشته باشید. زنان کوتاه قد از لباس ‌هایی که بلندی آنها تا کف پایشان می‌رسد نباید استفاده کنند. به این افراد توصیه می شود از مدل‌های امپراطوری استفاده نمایند که اغلب از زیر سینه کمی گشاد می ‌شود. بانوان قد بلند امّا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب دارند هر چند آنها نیز باید این مورد را در نظر بگیرند که پوشیدن یک لباس مجلسی زنانه بسیار کوتاه موجب می ‌شود که بیش از اندازه بلند قد بنظر برسید.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

انواع لباس مجلسی کار شده و ساده

مدل لباس مجلسی زنانه یا دخترانه باید براساس مهمانی که به آن دعوت شده اید انتخاب گردد. بطور مثال اگر قصد رفتن به یک تولد را دارید، نیازی به لباس کار شده نبوده و با یک لباس مجلسی ساده نیز به چشم می آیید و ورد زبان ها خواهید شد. امّا برای شرکت در مراسم های بزرگ و مجلل همچون عروسی، نیازمند لباس زنانه بوده و باید چشم ها را به خ ود خیره کنید. لباس کار شده، بطور معمول تلفیقی از پارچه های مختلف بوده که ظاهر فوق العاده ای به لباس می بخشند.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

اصلی ترین پارچه ای که بیشتر در لباس های مجلسی بکار می رود از گیپور است. چراکه گیپور در بین زنان طرفداران زیادی داشته و در اکثر لباس های آنها چه مجلسی چه لباس های ساده دیده می شود. بعضی از افراد هستند که به لباس های ساده مجلسی علاقمند بوده و لباس هایی که درخشندگی زیادی دارند، جز گزینه انتخابی آنها نیست. آنان اغلب به سمت لباس مجلسی دخترانه میروند؛ زیرا سادگی همیشه مدنظر آنها بوده و براین باورند که با سادگی نیز شیک به نظر می رسند.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه

اندام هر فردی مهمترین نقش را در زیباتر نشان دادن لباس دارد بنابراین باید با توجه به فرم بدنی خود مدل لباس مجلسی را انتخاب کنید. برگزیدن یک لباس مجلسی شیک و زیبا به سلیقه فردی و انتخاب تان بستگی دارد. هر فردی با توجه به علاقه اش لباس زنانه مجلسی را انتخاب می کند امّا برای زیباتر دیده شدن موارد مهمی وجود دارد که با بکارگیری آنها مطمئنا بیشتر درخشیده و چشم ها را به خود خیره خواهید کرد.

لباس مجلسی زنانه در انواع مدل ها و رنگ های متنوع تولید شده و در سایزهای مختلف در بازار به فروش می رسد و می توان بهترین لباس مجلسی زنانه را با قیمتی مناسب از ترک برند تهیه کرد.

خرید اینترنتی لباس مجلسی زنانه


 

 

ثبت نظر