سه شنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۸

خرید اینترنتی لباس دخترانه

خرید اینترنتی لباس دخترانه

خرید لباس دخترانه فوت و فن های بسیاری دارد که دانستن آن اهمیت زیادی دارد. پوشیدن لباس و دنیای مد هم برای خودش قوانینی دارد. برای مثال باید لباسی بر تن کنید که ایرادهای اندام شما را بگیرد و به زیبایی بدنتان بیفزاید.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

وقتی صحبت از خرید لباس دخترانه می شود، بهترین کار این است که به سایز خودتان لباس انتخاب کنید. بعضی از دختران، بخصوص آنهایی که اضافه وزن دارند، بر این باورند که اگر لباس های گشاد تن کنند، اضافه وزن آنها پنهان می شود. این اصل تنها در صورتی درست خواهد بود که لباس یک سایز بزرگتر باشد یا تنها در بعضی قسمت ها، مثل روی شکم، پارچه ای آزاد داشته باشد. بنابراین موقع خرید لباس دخترانه و بطور کلی خرید پوشاک، به سمت سایزهای خیلی بزرگ نروید.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

خرید مانتو با رنگ های شاد

هر موقع تصمیم خرید مانتو داشتید سعی کنید سراغ رنگ های شاد هم بروید. بسیاری از دختران ایرانی عادت کرده اند تنها رنگ های تیره را انتخاب نمایند که در نتیجه موجب می شود، روحیه شان خسته به نظر آید و طراوت شان کم شود. وقتی که برای خرید حضوری به مرکز خرید مانتو می روید یا هنگامی که تصمیم به خرید اینترنتی مانتو دارید حتما رنگ های پر انرژی را انتخاب کنید. مطمئن باشید این رنگ های شاد تاثیر زیادی بر روحیه شما خواهد داشت.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

شومیز جایگزین تی شرت

اگر تمایل دارید خوشتیپ باشید هیچ وقت در حضور دیگران، حتی فامیل نزدیک، تی شرت تن نکنید. شومیز دخترانه به مراتب انتخاب بهتری برایتان خواهد بود.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

انتخاب شلوار مناسب دخترانه

اکثر زنان بر این باورند که شلوار خیلی به چشم نمی آید و همین که مانتو یا شومیز آن ها خاص باشد، کافی است. این طرز فکر نادرست است. یک شلوار جین دخترانه به بیشتر لباس می آید، امّا نباید داشتن شلوار پارچه ای یا شلوار کتان را فراموش کنید. چند دست شلوار با رنگ های متنوع طوری که به اکثر لباس ها و مانتوهای شما بیایند کار را برای ست کردن لباس آسان می کند. اگر بالا تنه چاقی دارید سراغ لگینگ نروید و اگر قد شما کوتاه است از شلوار دم پا گشاد استفاده نکنید.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

انتخاب کت و دامن یا کت و شلوار

اکثر مواقع هنگام خرید لباس دخترانه، این سوال مطرح می شود که خرید کت و دامن بهتر است یا کت و شلوار دخترانه؟ جواب این پرسش به چند مطلب بستگی دارد که یکی از آن ها آزادی عمل مورد نیاز شما است. اگر می خواهید به یک مهمانی پر جنب و جوش بروید، می توانید برای راحت تر بودن و آزادی حرکت بدن، از کت و شلوار بجای کت و دامن استفاده نمایید. و می توانید برای خرید اینترنتی لباس دخترانه دلخواه خود به فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

مطلب بعدی توجه به فرم پاها است. دخترانی که پاهای پرانتزی دارند یا از عارضه ای مثل واریس رنج می برند، بجای استفاده از دامن انتخاب شلوار گزینه بهتری خواهد بود. آن هم شلواری که راسته بوده و یا کمی دم پا دارد. شلوار دم پا پرانتزی بودن پاها را بخوبی می پوشاند.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

انتخاب لباس دخترانه با زرق و برق

از مهم‌ترین کلیاتی که حین انتخاب لباس مجلسی دخترانه باید در نظر داشته باشید؛ زمان و رسمیت مجلسی است که می خواهید در آن شرکت کنید. فرض کنید قصد دارید به یک جشن ازدواج بروید، در این صورت مسلما وقت مهمانی، شب است و رسمیت مراسم نیز بالا خواهد بود. برای انتخاب بهترین لباس در این موقعیت، باید سراغ لباس ‌هایی که اندکی زرق و برق دارند، بروید. بطور معمول پیراهن و لباس مجلسی دخترانه مناسب برای جشن‌ های مهم از پارچه‌ های لطیف و براقی همچون ساتن تهیه می‌شوند و احتمالا با تور، اکلیل یا نگین‌ های کوچک تزئین می شوند. این تزئینات ظریف زیبایی بسیاری به لباس شما خواهد بخشید.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

ست کردن جزئیات در لباس دخترانه

در یک سبک زیبای دخترانه، علاوه بر تمام مطالبی که تا بحال ذکر شد باید نوعی هارمونی و هماهنگی هم وجود داشته باشد. نمی‌توانید کفشی برای لباس انتخاب کنید که به رنگ پیراهن بیاید؛ اگر کفش مدنظر خود را انتخاب کردید باید به سایر جزئیات نظیر رنگ گل سر، انگشتر، دستبند یا گردنبند نیز توجه داشته باشید. ضمن اینکه کفش و کیف نیز در صورت ست بودن جذابیت شما را افزایش خواهد داد.

خرید اینترنتی لباس دخترانه

قانون خرید اینترنتی لباس

وقتی پای خرید لباس دخترانه یا زنانه به میان می آید، اولین و ضروری ترین نکته دانستن اندازه های دور کمر، دور سینه و دور باسن است. فقط در حالتی سراغ خرید آنلاین لباس بروید که این سایزهای بدنتان آگاهی داشته باشید. در خرید اینترنتی لباس، داشتن این اندازه ها و مقایسه آن با جداول راهنمای سایز موردی که تصمیم خرید آن را دارید، ضروری می باشد. از سوی دیگر توجه کنید که نباید به هر فروشگاهی اعتماد کرد. قطعا سراغ فروشگاهی بروید که اصل بودن کالاهایش را ضمانت کرده و به شما اطمینان بازگشت کالا را بدهد. یعنی خیالتان آسوده باشد اگر لباس، کیف یا کفشی که خریده اید، اندازه تان نبود یا اصلا از نزدیک به دلتان ننشت، بتوانید آن را پس داده و پولتان را هم پس بگیرید.

خرید اینترنتی لباس دخترانهثبت نظر