پنجشنبه, ۵ دی ۱۳۹۸

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

جین از پرطرفدارترین پوشش ها زنانه و مردانه در سراسر دنیا بوده و برای همه سنین و سلایق وجود دارد. شلوار جین دخترانه بیشتر از سایر شلوارها مورد توجه بوده و در نقاط مختلف جهان و توسط افراد سرشناس و متوسط جامعه مورد استفاده می باشد. پارچه جین اولیه مبدا فرانسوی و ایتالیایی دارد و در یکی از شهرهای فرانسه بافندگان تلاش کردند تا پارچه جین را تولید کنند. جین پارچه ای پنبه ای محکم و ضخیم است و در آن پود از دو یا بیشتر از دو تار عبور می کند.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

اولین تولید کننده شلوار لی آبی ژاکوب دیویس، کالوین راجرز و لوی استراوس مدیر برند لی واریز می باشد. شلوارهای جین امروزی در انواع مختلف تولید شده و در سراسر جهان به فروش می رسد و تنها شلواری است که پوشیدن آن منع سنی ندارد و همه افراد در سن های مختلف می توانند آن را به تن کنند.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین در ایران به نام شلوار لی شناخته می شود و لی نام قدیمی ترین برند تولید کننده این شلوار در دنیا می باشد. قدمت شلوار لی به بیش از صد سال می رسد و رنگ و بافت این شلوار به گونه ای است که لکه و کثیفی را بروز نمی دهد.

اگر برای خرید شلوار جین دخترانه به بوتیکی وارد شوید با انواع مدل، رنگ و طرح های مختلف این شلوارها روبرو خواهید شد و در انتخاب آن باید سایز مناسب را برگزینید.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین دخترانه مدل لوله تفنگی

شلوار جین Skinny که در ایران با نام شلوار لوله تفنگی شناخته می شود یک مدل شلوار بسیار جذب و اندامی است. این مدل شلوار لی مدل پاهایتان را بطور کامل نمایان می کند. در صورتی که پاهای خوش فرم دارید، این مدل شلوار مناسب اندام شما خواهد بود. اگر شلوار لی لوله تفنگی تان رنگ و طرح ساده‌ا ی دارد، از لباس ‌های رنگی و طرح‌ دار استفاده نمایید.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

کفش مناسب مدل شلوار لی، کفش پاشنه بلند مجلسی می باشد. در صورتی که قد کوتاهی دارید، شلوار جین لوله تفنگی و کفش پاشنه بلند، اندام تان را کشیده‌ و باریک ‌تر نشان می‌ دهد. با این وجود، در صورت تمایل می‌توانید در فصل زمستان چکمه و نیم بوت را روی این مدل شلوار جین جذب تن کنید و یک تیپ زمستانی زیبا و شیک داشته باشید.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین دخترانه مدل جذب کوتاه

شلوار جین دخترانه در مدل جذب کوتاه مانند شلوار لوله تفنگی بوده، با این تفاوت که قد کوتاه ‌تری دارد. پاچه برخی از این شلوارها بصورت پاکتی، ساده یا ریش ‌ریش است. اگر از مدل شلوار لوله تفنگی خود دلزده شده اید، می‌توانید قد شلوار را در خانه کوتاه نمایید. ساده‌ترین شیوه این است که پاچه شلوار را روی هم قرار داده و به یک اندازه برش دهید. سپس با لبه قیچی قسمت بریده شده شلوار را در جهت مختلف بکشید تا پایین شلوار ریش‌ریش شود. کفش متناسب این مدل شلوار لی کوتاه، کفش مجلسی تخت در رنگ ‌های شاد و روشن است.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین راسته دخترانه

شلوار جین مدل راسته به تنگی شلوار لی لوله تفنگی نبوده و از قسمت زانو به پایین کمی آزاد است. این مدل راحت ‌تر و آزادتر از مدل جذب شلوار جین است. با این وجود قد شلوارتان باید تا قوزک پا باشد. هر چه قد شلوار لی مدل راسته بلند باشد، ظاهر خوبی نخواهد داشت. کفش مناسب شلوار جین راسته دخترانه، کفش راحتی اداری یا کفش تخت اسپرت است. همینطور می ‌توانید از کفش کتانی ساده در استایل تان استفاده کنید.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین مدل پاچه گشاد دخترانه

شلوار جین پاچه گشاد از دهه 70 میلادی در بین قشر جوان طرفداران بسیاری پیدا کرد. همانطور که از نام این مدل شلوار پیدا است، شلوار لی پاچه گشاد از بالا کمی جذب بوده و پاچه‌‌ پهن و گشادی تری دارد. در عصر حاضر این مدل شلوار جین پاچه گشاد دخترانه هنوز هم طرفدار دارد و می توان با کفش پاشنه بلند هم یک استایل مجلسی و شیک داشته باشید. این مدل شلوار با بلوز و تونیک بلند زنانه سِت می‌ شود و جلوه زیبایی خواهد داشت.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین آزاد دخترانه

شلوار جین آزاد بسیار راحت بوده و بعنوان شلوار لی اسپرت دخترانه در بازار به فروش می ‌رسد. این مدل از شلوار لی پاچه گشاد جذب‌ تر بوده و کمی از شلوار لی راسته، آزادتر است. اگر شلوار لی جز شلوارهای جدانشدنی از استایل و کمد تان است و دوست دارید در عین شیک بودن، راحت هم باشید، شلوار جین آزاد بهترین انتخاب می باشد. مناسب ‌ترین و بهترین کفش برای شلوار جین آزاد، کفش کتانی است. امّا اگر تمایل دارید شلوار جین را با یک استایل مجلسی ‌تر بپا کنید، یک کفش تخت مجلسی استایل تان را متفاوت و خاص می‌کند.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین مدل فاق بلند

شلوار لی فاق بلند در بین دخترانی با اندام پُر محبوب ‌تر است. این شلوار کمر بلندتری نسبت به سایر شلوار جین ‌های دارد و همانند گن، شکم تان را می‌پوشاند. این مدل شلوار را زنان و دخترانی با اندام متفاوت می ‌توانند تن کنند.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین مدل فاق کوتاه دخترانه

در حدود 15 تا 20 سال گذشته شلوار لی در بازار پوشاک مد شد که فاق یا اندازه کمری کوتاه تری داشت. در این حالت این مد شلوارها بسیار کوتاه بود و زنان ترجیح دادند از شلوارهایی با فاق متوسط یا بلند استفاده نمایند. زنانی که پهلو و شکم آنچنانی ندارند، می‌ توانند از شلوار فاق کوتاه یا متوسط استفاده کنند، امّا این مدل شلوار جین چندان مناسب افراد توپُر نیست.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

شلوار جین یکی از شلوارهای پرطرفدار در ذنیا است و کمتر کسی پیدا می شود که از شلوار جین ناراضی باشد. شلوار جین پسرانه و دخترانه با هر اندامی شیک و زیبا دیده می شود شلوار لی از انواع مختلف با توجه به مد تغییر کرده و می توانید انواع شلوار جین دخترانه را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

خرید اینترنتی شلوار جین دخترانه شیک

 

ثبت نظر