جمعه, ۸ آذر ۱۳۹۸

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

افرادی که به داشتن استایل جذاب تمایل دارند باید پارمترهای مختلفی را مدنظر بگیرند بطور مثال می توانید لباس های خود را با توجه به رنگ مو و پوست خود و یا فصلی که در آن هستید و رنگ سال انتخاب نمایید. فصول مختلف سال با توجه به تغییرات دمایی که دارد ما را ملزم می کند تا لباسی مناسب برای این فصل انتخاب کنیم. در فصل تابستان هوا گرم بوده و پوشیدن لباس های با رنگ تیره باعث جذب حرارت و گرما می شود. پوشیدن لباس های چسبان و تنگ نیز تعریق را زیادی کرده و استفاده از آن توصیه نمی شود و می توان بهترین ست لباس مردانه را بصورت اینترنتی خریداری کرد.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

ست لباس مردانه برای فصول مختلف سال متغییر می باشد و باید در پوشیدن لباس قواعد و اصولی را رعایت نمود تا بدن در راحتی کامل قرار گیرد. پوشیدن لباس های رنگ روشن بهترین پوشش در تابستان هستند و ست کامل لباس مردانه در این فصل زنگ روشن بوده که باعث بهبود روحیه شخص نیز می شود.

پوشیدن لباس هایی به رنگ، آبی آسمانی، سفید، کرم و صورتی کم رنگ برای آقایان مناسب هستند بطور کامل می توان گفت رنگ هایی که تناژ سردی دارند، رنگ های پاستیلی و خنثی برای این فصل عالی هستند.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

ترکیب دو یا سه لباس جین با همدیگر بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد و اگر قصد پوشیدن دو لباس جین با هم را دارید سعی کنید طرح و رنگ آن ها متفاوت باشد. پس کت یا پیراهن تیره خود را با شلوار جین آبی روشن ست کنید و جین های مشکی، خاکستری و سفید و خاکی پرطرفدار بوده و ست کردن آن با سایر لباس ها آسان تر از جین آبی رنگ است.

قواعد ست کردن لباس مردانه

همیشه لباسی را تن کنید که کاملا اندازه شما باشد. پوشیدن لباس های در سایز بزرگ فقط اندام تان را اغراق آمیز تر نشان داده و آنها را پنهان نمی کند. بیشتر سعی کنید فقط در مواقعی که کمر باریکی دارید از کمربند استفاده کنید. پارچه های سنگین نظیر پشمی، بافتنی و چرمی شما را سنگین وزن تر نشان می‌دهند. در حالیکه پارچه های سبک وزن نظیر کتان، نخی شما را لاغرتر نشان خواهند داد.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

نکات قابل توجه در رابطه با ست کردن لباس مردانه

موارد مهمی وجود دارند که اگر جداً به نظم و قانون پوشیدن لباس اهمیت می ‌دهید باید آن ها را رعایت نمایید، تا چشم ها را به خود خیره کنید.

·        لباس های یقه بلند باعث کوتاه دیده شدن گردن می شود.

·        پوشیدن لباس با رنگ های روشن شما را بزرگتر و حجیم تر می کند.

·        پوشیدن لباس با رنگ تیره باعث لاغر و کوچکتر دیده شدن شما خواهد شد.

·        لباس های بالا تنه و پایین تنه با رنگ های مختلف شما را قد بلندتر نشان می دهد.

·        لباس های بالا تنه و پایین تنه یکرنگ باعث لاغر دیده شدن شما می شود.

·        گردن بند کوتاه گردن را کوتاه تر می کند.

·        خالکوبی اطراف گردن و روی شانه ها باعث چهار شانه شدن شما می شود.

·        لباس با خطوط افقی افراد را چاق تر و با خطوط عمودی فرد لاغر نشان می دهد.

·        لباس های یکدست و یک رنگ نپوشید و از پوشیدن لباس و شلوار زیپ دار پرهیز کنید.

·        کت و شلوار با خطوط راه راه با خطوط عمودی و کراوات باریک و ژاکت بلند تا روی کمر را نپوشید.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

ست لباس مردان کوتاه قد

كفش بوت و ساق بلند نپوشید زیرا آن ها شما را قد بلندتر نمی كنند. شلوار پاچه كوتاه و یا پاچه تا شده تن نکنید. از نقش و طرح عمودی راه راه و شلوار راسته و كراوات باریک استفاده نمایید.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

ست لباس مردان لاغر

كراوات باریک و پیراهن و یا تیشرت یقه هفت تن نکنید. لباس های براق و با خطوط عمودی و چسبان نپوشید. كت و شلوار اپل دار و شلوار بگی بپوشید. پلوور حجیم و یقه اسكی تن کنید.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

ست لباس مردان چاق

از پوشیدن ژاكت اپل دار خودداری کنید و كراوات زرق و برق دار نزنید. دكمه پیراهن را تا انتها و بالا نبندید. ساعت باریک به دست نکرده و پلوور حجیم و یقه اسكی نپوشید. بلوز و پیراهن یقه هفت تن نکنید و شلوار تنگ نپوشید. لباس با خطوط عمودی و كراوات یكرنگ استفاده كنید و از لباسهای تیره رنگ استفاده نمایید.

ست لباس مردان با شکم بزرگ

جلیقه و یا هر لباسی كه بر روی شكم قرار گیرد و به آن فشار بیاورد را تن نکنید. شلوار را بر روی شكم نیاورید و لباس های براق و یا با رنگ روشن نپوشید. لباس های گشاد و تیره رنگ تن کنید و كراوات پهن بزنید تا خط كمر بلند باشد. ژاكت و شلوار یكرنگ بپوشید.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

مردان می توانند با توجه به مکانی که می خواهند در آن حضور داشته باشند لباس مناسب آن را نیز انتخاب کنند و در مکان های رسمی حتما لباس های شیک، تمیز و رسمی تن کنید و در هر محیطی با توجه به شرایط و افراد حاضر در آن با سمت های مختلف لباسی را تن کنید که علاوه بر زیبای شخصیت شما را نیز نمایان کند. جذابیت هر مردی به نوع پوشش و رفتار وی در محیط های مختلف بستگی دارد و همیشه سعی کنید لباسی را مطابق با سن و با فصل انتخاب کنید و ست های لباس مردانه را با دقت انتخاب کرده و با آگاهی تن کنید و از پوشیدن لباسی که شخصیت شما را زیر سوال می برد، خودداری نمایید.

خرید اینترنتی ست کامل لباس مردانه

ثبت نظر