پنجشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۸

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

لباس ورزشی زنانه از لباس هایی است که نوع ایرانی و خارجی آن تفاوت زیادی ندارند. نکته قابل توجه درمورد این نوع لباس؛ جنس و روش های مختلف نگهداری آن است. لباس ورزشی زنانه همان گونه که از نامش مشخص است، آن را بیشتر حین ورزش می پوشند. از طرف دیگر، از آنجا که تعریق در هنگام ورزش کردن دو برابر می شود، انتخاب جنس خوب لباس ورزشی برای جلوگیری از عرق سوز شدن بدن و ابتلا به بیماری های قارچی پوستی اهمیت بسیاری دارد.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

اجزای ست لباس ورزشی زنانه

ست لباس ورزشی زنانه که برای پوشیدن در باشگاه انتخاب می‌کنید از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، به خاطر اینکه آنچه در حین ورزش کردن تن می کنید، باید آزادی لازم را برای انجام حرکات ورزشی مناسب را به شما بدهد. برای انتخاب درست ست لباس ورزشی زنانه باید از اینکه در باشگاه به چه لباسی نیاز دارید، آگاه باشید.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

نیم تنه ورزشی زنانه

قبل از آنکه به سراغ تهیه نیم تنه ورزشی زنانه تنگ بروید و آن را با شلوار یوگا یا لگ زنانه ست کنید، توصیه می شود انتخاب‌های دیگری را هم در این باره بررسی کنید.

خرید نیم تنه ورزشی زنانه با سایز مناسب، تفاوت بین یک تجربه ورزشی خوب و حس درد و فشار وارده در تمرینات ورزشی را نمایان می کند. بهتر است اندازه خوبی از نیم تنه را انتخاب نمایید و سمت انتخاب یک نیم تنه تنگ یا بیش از حد گشاد نروید. مدل ‌های گوناگون نیم تنه ورزشی که قابلیت‌ های مختلفی چون قابلیت تنفس یا فرم ‌دهی به بدن را دارد، مدنظر داشته باشید.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

تی شرت یا تاپ ورزشی مناسب برای زنان

با توجه به اینکه در گذشته استفاده از تی شرت ورزشی یا لباس ورزشی آزاد در ست لباس ورزشی زنانه رایج بود، در زمان کنونی متخصصان ورزش توصیه می‌کنند زنان سمت تی شرت ورزشی یا تاپ ورزشی بروند که مناسب سایزشان ‌شان باشد، نه گشاد یا نه خیلی تنگ نباشد.

در انتخاب لباس ورزشی مناسب توجه به نوع ورزشی که انجام خواهید داد نیز مورد توجه است. مثلا در یک باشگاه یا کلاس یوگا توصیه می شود اندکی تاپ ورزشی تان تنگ‌ تر باشد تا حرکات و وضعیت بدنی خود را کاملا حس کنید. از طرف دیگر تاپ ورزشی یا تی شرت ورزشی که سایز بدن شما است و گشاد نیست، به خنک شدن بدن در موقع عرق کردن کمک می کند.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

انتخاب مناسب مدل شلوار ورزشی زنانه

مدل شلوار ورزشی زنانه برای ست لباس ورزشی باید با توجه به ورزشی که در آن فعالیت می کنید، انتخاب گردد. زنان ها انتخاب‌های گوناگونی برای مدل شلوار ورزشی دارند، مثل شلوارک ورزشی، شلوار استرچ، لگ یوگا و شلوار پیلاتس و البته شلوار ورزشی که برای انواع ورزش ها می‌تواند مناسب باشد. برای خرید شلوارورزشی زنانه توصیه می شود سمت یک جنس پارچه بروید که زود جای زانو را نگیرد  و کمر آن نیز قابل تنظیم باشد.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

کفش ورزشی در ست ورزشی زنانه

کفش ورزشی یکی از ضروری ترین و حساس‌ترین انتخاب‌هایی است که باید در نظر داشته باشید. کفش دویدن اغلب مناسب ورزش ایروبیک نیست و البته هر کفشی هم برای دویدن نمی‌تواند خوب باشد. به وضعیت خاص جسمانی و نیازهایی که دارید در انتخاب کفش توجه کنید، مثلا امکان دارد شما به محافظت و پشتیبانی بیشتری در بخش مچ پا نیازمند باشید. همچنین ضروری است تکنولوژی‌های خاصی که در یک جفت کفش ورزشی به کار رفته است را مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا این تکنولوژی‌ ها همان ملاک هایی هستند که برای آن هزینه می پردازید.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

جنس مناسب برای لباس ورزشی زنانه

لباس هایی با جنس نخ یا نخ پنبه، بهترین گزینه برای لباس های ورزشی هستند. این نوع لباس ها به راحتی عرق را جذب کرده و جلوی عرق سوز و قرمز شدن بدن را بویژه در قسمت زیر بغل و کشاله ران می گیرند. اگر تصمیم به خریدن لباس های ورزشی شمعی، نایلونی یا بادگیر را دارید، حتما نوعی از لباس ها را انتخاب کنید که یک آستر نخی داشته باشند. انواع شلوارهای ورزشی با جنس الیاف مصنوعی هم باید حتما دارای آستر نخی باشند تا از قرمزی، خارش و ابتلا به ناراحتی های قارچی در قسمت کشاله ران در اثر عرق کردن، جلوگیری کنند. لباس های ورزشی نایلونی و شمعی، عمر طولانی داشته و آسان تر شسته می شوند امّا لباس های نخی اغلب از پوست بدن محافظت می کنند. در صورتی که زیاد عرق می کنید، از لباس های ورزشی با الیاف مصنوعی و بدون آستر استفاده نکنید، چون این لباس ها باعث زیاد عرق کردن شده و خیلی زود هم بوی بد عرق را به خود می گیرند.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

مناسب ترین مدل برای ست لباس ورزشی زنانه

لباس های ورزشی زنانه اغلب 2 نوع هستند؛ "تی شرت و شلوارک" و "گرمکن آستین بلند با شلوار". برای کسانی که در سالن های ورزشی فعالیت می کنند، پوشیدن تی شرت و شلوارک مناسب تر است، امّا گرمکن و شلوار بیشتر مناسب ورزش در فضاهای آزاد همچون؛ زمین چمن، پارک یا حتی بازی گل کوچک در خیابان می خورد.

پوشیدن لباس های ورزشی خیلی گرم و پوشیده برای سالن های سر بسته، چندان مناسب نیست؛ زیرا عرق کردن را زیاد کرده و باعث کلافه شدن فرد ورزشکار می شود و به دلیل تعریق زیاد هنگام ورزش امکان بالا رفتن نیاز بدن به مصرف آب را بالا می برند.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

زنانی که در طول روز ورزش می کنند یا ورزش حرفه ای را ادامه می دهند، معمولا از لباس های ورزشی استفاده می کنند و مدل و رنگ این لباس ها در بهبود روحیه افراد تاثیر زیادی دارد و لباس های ست ورزشی زنانه با رنگ های شاد، انرژی زیادی به فرد می دهد و او را برای ورزش کردن مداوم مصمم می کند و انجام منظم حرکات ورزشی در طول روز سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و آن را در برابر ابتلا به بیماری های مختلف ایمن می کند.

خرید اینترنتی ست لباس ورزشی زنانه

 

ثبت نظر