دوشنبه, ۴ آذر ۱۳۹۸

خرید انواع لباس راحتی زنانه

خرید انواع لباس راحتی زنانه

پوشش در انسان های سابقه ای بس طولانی دارد و از برتری های انسان نسبت به سایر موجودات، فراهم نمودن پوشش مناسب برای اندام است. پوشیدن انواع لباس تاثیر زیادی در روحیه فرد و سایرین دارد و بخصوص در زنان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و پوشش مناسب و زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس شده و روحیه بهتری به فرد می بخشد. بنابراین در خرید انواع لباس راحتی زنانه باید دقت لازم را بعمل آورد و با بی توجهی از کنار آن رد نشد.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

انتخاب لباس راحتی زنانه مناسب

لباس های زنانه امروزی در انواع مختلف برای محیط های گوناگون طراحی و تولید شده است و تنوع زیادی دارد و لباس راحتی زنانه نیز از این موارد به شمار می رود. این نوع لباس اغلب در منزل و برای پوشیده می شود و باید در انتخاب آن دقت کرد. لباس راحتی زنانه به دو دسته فانتزی و ساده تقسیم می شود و اغلب لباس ها با طرح و رنگ های شاد تولید می شود. بهترین انتخاب برای پارچه لباس راحتی، پارچه نرم و ضدحساسیت است و توصیه می شود برای راحتی بیشتر لباس کمی گشاد انتخاب کنید تا در موقع استفاده در لباس احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

نکاتی قابل توجه در انتخاب لباس راحتی زنانه

در خرید انواع لباس راحتی زنانه دقت به برخی موارد در حین خرید اهمیت زیادی داشته و نباید در انتخاب آن سهل انگاری کرد و بدین منظور به مواردی اشاره شده که باید در انتخاب لباس راحتی مناسب آن ها را در نظر داشت.

  •         قد مناسب لباس راحتی

در صورتی که قد کوتاهی دارید و می خواهید با پوشیدن لباس راحتی در منزل قدتان کشیده تر دیده شود، استفاده از رنگ ها در طیف های رنگی شبیه به هم باعث بلندتر دیده شدن قد شما خواهد شد.

  •         دقت کردن به فرم بدن

شناسایی فرم بدن در انتخاب لباس راحتی مناسب اهمیت زیادی دارد و بر این اساس می توانید لباس هایی مناسب فرم بدن خود انتخاب کنید که شما را زیباتر نشان دهد. بدن افراد مختلف فرم های متنوعی دارد و آگاهی نسبت به فرم بدن، به شما در پوشیدن لباس های آراسته کمک می کند.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

  •        ترکیب طرح ها با سادگی

زیبایی در سادگی است و بدین منظور سعی کنید لباس های طرح دار را با ترکیبی از لباس های ساده بپوشید تا زیبای بیشتری به استایل شما ببخشد.

  •         انتخاب لباس مطابق با رنگ پوست

زیبایی و زیبا دیده شدن خواسته هر فردی است و برای دستیابی به آن انتخاب لباس زیبا یکی از این موارد می باشد. لباس راحتی اگر مطابق با تناژ رنگ پوست انتخاب گردد شما را زیباتر نشان می دهد و پوشیدن رنگ های مختلف در منزل موجب می شود با مرور زمان دقت تان را برای انتخاب رنگ لباس بیرون از دست بدهید.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

  •         توجه به طرح لباس

طرح پارچه لباس اغلب جذابیت را زیاد کرده و در حالتی که اندام لاغری داشته باشید، پوشیدن طرح های درشت به زیبای شما می افزاید. پوشیدن لباس با طرح یکسان و بکارگیری اکسسوری هم شکل زیبایی شما را بیشتر می کند.

  •         لباس راحتی زنانه همه فن حریف

پیراهن های باکسی مستطیل شکل بوده و پوشیدن آن برای افراد لاغر اندام و چاق مناسب می باشد و با بستن یک کمربند می توان به لباس فرم دلخواه را داد. افراد با توجه به فرم بدنشان می توانند از این پیراهن به شکل های مختلف استفاده کنند.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

 

 تاثیر انتخاب لباس راحتی مناسب در روحیه افراد

بسیاری از زنان به پوشش خود در بیرون از منزل اهمیت می دهند و وقتی که به منزل می آیند هر لباسی را به تن می کنند. خوب لباس پوشیدن در خانه را نیز نباید کم اهمیت شمرد زیرا لباس خوب پوشیدن در خانه احترام به خودتان است و این کار موجب می شود وضعیت خلق و خوی شما بهتر شود و شادتر باشید. شما با خوب لباس پوشیدن در خانه و اهمیت دادن به خود به اطرافیان تان می فهمانید که باید به شما احترام بگذارند و دیگر نگرانی بابت مهمانی ناخوانده نخواهید داشت که در نظر او شلخته به نظر برسید. لباسی که در منزل می پوشید باید راحت باشد تا بتوانید آزادانه حرکت کنید پس بهتر است لباس های تنگ و سفت و پلاستیکی را رها کرده و لباس هایی که چروک می شوند، را تن نکنید و در انتخاب لباس راحتی زنانه دقت کنید.

خرید انواع لباس راحتی زنانه 

انتخاب جنس لباس راحتی زنانه

 

  •         لباس راحتی زنانه جنس نخی

نخ از بهترین و معمول ‌ترین مواد در لباس راحتی زنانه است و آن را به نام جنس پارچه پنبه ای نیز می شناسند، زیرا از گیاه پنبه تهیه شده و به همین خاطر بسیار محکم و مقاوم می باشد.

این نوع پارچه به خاطر جریان داشتن هوا در منافذ آن، کمتر عرق می ‌کند. از دیگر مزیت های این لباس به انعطاف و راحتی پارچه آن می‌توان اشاره کرد و اینکه پارچه نخی در محیط زیست نیز قابل تجزیه است. یکی از معایب اصلی پارچه پنبه‌ ای این است که به مرور شل شده و حالت اولیه خود را از دست می ‌دهد.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

  •        لباس راحتی زنانه جنس پشم

پارچه پشم یکی از پارچه های قدیمی‌ برای لباس است که از بدن گوسفند تهیه می شود. پارچه پشم ضد حساسیت ‌ترین پارچه بوده و این پارچه بسیار گرم است و برای افرادی که بدنبال پارچه برای لباس راحتی هستند، مناسب می باشد. از مزیت‌ های دیگر پارچه پشم می‌توان به ضد الکتریسیته بودن آن اشاره کرد و برای کسانی که به الکتریسیته ایجاد شده در لباس راحتی حساسیت دارند، مناسب است. از معایب پارچه پشم نیز این است که اگر در دمای بالا لباس ها شسته شوند، سایز آن ها کوچک خواهد شد.

  • لباس راحتی زنانه جنس کتان

پارچه کتان از گذشته توسط مصریان مورد استفاده بوده است و این پارچه نیز گیاهی از گیاه کتان تهیه می شود. پارچه کتان نیز همچون پارچه نخی دارای منافذ باز است که باعث جریان هوا در آن می ‌شود و بسیار شیک و زیباست. و به خاطر سبکی و وزن کمش مناسب فصول گرم سال است. پارچه کتان خیلی زود و سریع چروک می‌شود بنابراین از تا کردن این نوع لباس اجتناب کرده و همواره آن ‌ها را آویز نمایید.

خرید انواع لباس راحتی زنانه

 

از بهترین ویژگی های مدل لباس راحتی زنانه این است که در سایز‌های مختلف دوخته می‌شود که مناسب زنان با اندام مختلف است از جمله برای زنان باردار یا زنان با هیکل و اندام درشت که می ‌توانند از سایز بزرگ و مناسب با اندامشان انواع گوناگونی از مدل لباس راحتی را انتخاب نمایند.

ثبت نظر