پنجشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

برای خرید شلوار پسرانه چه جین و چه پارچه ای بیش از هر چیز به اندازه آن بستگی دارد. در حقیقت انتخاب مناسب طبق سایزبندی شلوار به افراد کمک می کند تا استایل مردانه جذابی داشته باشند و فرم اندامشان نیز بهتر نمود پیدا کند.

شلوارک لباسی بسیار مناسب برای فصول گرم سال بوده و می توان آن را در خانه یا بیرون از خانه پوشید و در سه دسته؛ شلوارک اسپرت، اسانی و ساحلی تقسیم می شوند. انواع شلوار و شلوارک پسرانه را می توان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ترک برند با قیمت مناسب خریداری کرد.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

در چه مواقعی شلوارک بپوشیم؟

  •  در این مورد دو قانون وجود دارد؛ هوا گرم باشد و در محل مناسبی قرار داشته باشید.
  • در مواقعی که در جلسه ای رسمی حاضر نخواهید شد. البته افرادی که در زمینه مد فعالیت می کنند از این بحث جدا هستند. ولی افراد عادی در جلسات رسمی باید شلوار تن کنند.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

قد مناسب برای شلوارک

قد شلوارک نباید کوتاه تر از 5 تا 6 سانت بالای زانو باشد. شورت های ورزشی کاربرد متفاوتی داشته و کوتاه تری از سایر شلوارک ها هستند و نباید در حین حرکت با آن دچار مشکل شویم.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

میزان مناسب تنگ و گشاد بودن شلوارک

قواره و استایل شلوارک باید با قواره شلواری که می پوشید، متناسب باشد. در صورتی که بیشتر شلوار جذب یا گشاد به تن می کنید، شلوارک نیز باید به همان صورت باشد. اگر ران های چاقی دارید حتما شلوارک های پیلی دار بپوشید.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

رنگ مناسب شلوارک مردانه و پسرانه

رنگ شلوارک به سلیقه فردی بستگی دارد و رنگ خاکی بخاطر اسانی در ست شدن، طرفداران زیادی دارد. شلوارک جین نیز بسیار محبوب بوده و شلوارک های به رنگ آبی، قرمز و سبز نشان دهنده هیجان زیاد شما در استایل تان می باشد. انواع شلوارک پسرانه را می توان در طرح ها و رنگ های روز با قیمت مناسب از فروشگاه های اینترنتی تهیه کرد.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

از پوشیدن چه شلوارک هایی پرهیز کنیم؟

شلوارک هایی که قدشان زیاد کوتاه است را تن نکنید؛ زیرا توجه سایرین را بیشتر به پاهایتان جلب خواهد کرد. از پوشیدن شلوارک هایی که به شورت مایو و شنا شبیه هستند، جدا خودداری کنید.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

ست کردن انواع شلوارک

شلوارک را باید با کفش مناب خود پوشید و در صورتی که برای قدم زدن در ساحل می روید پوشیدن صندل با شلوارک مناسب تر بوده ولی نباید در صحرا گردی شلوار را با صندل بپوشید.

در صورتی که شلوارک تن می کنید سعی کنید جوراب نپوشید و یل فقط جوراب های فاقد ساق بپوشید. ظاهر شدن جوراب در مواقعی که شلوارک پوشیده اید اصلا خوشایند نیست. از لباس های پرطرفدار که اغلب با شلوارک ست می شوند، پولوشرت ها هستند. حتی پوشیدن لباس های آستین بلند با شلوارک مانعی ندارد و در صورتی که آستین لباس را تا بزنید، جذاب تر دیده خواهید شد.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

نکاتی در مورد انتخاب سایز مناسب برای شلوار

انتخاب شلوار از جنس های مختلف فرقی ندارد فقط باید نکات مهم در اندازه آن ها توجه کنید. برای دستیابی به سایز شلوار خود می توانید یکی از شلوارهای معمولی خود را به حالت صاف روی یک سطح پهن کرده و اندازه های مدنظر خود را متر کنید.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

در شلوارهای مردانه و پسرانه موردی از نحوه قرار گرفتن پایین شلوار روی کفش مهم تر نیست. بنابراین در سایز بندی شلوار مردانه قد شلوار بسیار با اهمیت می باشد.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

مفهوم عبارت W/L

بکارگیری این عبارت در سایزبندی بعضی از برندها برای انواع شلوارهای مردانه بویژه جین رایج تر می باشد. حرف W بیانگر دور کمر و حرف L نشاندهنده قد شلوار است. و اعدادی که برای این عبارت لحاظ شده اند اغلب به اینچ نوشته می شوند.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

در خرید انواع شلوار و شلوارک مردانه باید علاوه بر قواره به اندازه کمر و سایز آن توجه کنید و در صورت انتخاب نادرست هر یک از این موارد در تن نگه داشتن شلوار برایتان کاری دشوار خواهد بود.

شلوارک های مردانه در انواع رنگ بندی ها و طرح ها و با جنس های مختلف تولید می شوند و قبل از خرید باید به کاربرد آن و ویژگی های مختص به این لباس آگاهی داشت.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

طرح های متنوع شلوارک مردانه

شلوارک نوعی لباس راحتی مردانه است که در انتخاب آن بهتر است به طرح و رنگ شلوارک به فرم اندام، رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه کنید تا بتوانید انتخاب عالی و مناسبی داشته باشید. شلوارک های مردانه و پسرانه در انواع مدل های ساده و طرح دار وجود دارند که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی بستگی دارد. شلوارک های مردانه طرح دار جذابیت و زیبایی منحصر به فردی دارند و در دوخت آن ها بطور معمول از چند رنگ متفاوت استفاده می شود. شلوارک های با طرح ساده با انواع تیشرت و یا بلوزهای مردانه مطابقت دارند و طرح ساده شلوارک مردانه برای آنانی که تمایل به داشتن ظاهر و تیپی ساده هستند، انتخابی مناسب می باشد.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه
در صورتی که دوست دارید ظاهری متفاوت و جذاب داشته باشید توصیه می شود شلوارک های مردانه را با تیشرت یا بلوز مناسب تن کنید. برای دوخت شلوارک مردانه از پارچه های مختلف همچون پارچه های نخی و  لی و کتان بکار می رود و اگر شما تمایل دارید شلوارک با طرح اسپرت و متفاوتی داشته باشید، بهتر است شلوارک های کتان یا جین را برای پوشیدن برگزینید.

خرید انواع شلوار و شلوارک پسرانه

 


ثبت نظر