يكشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۸

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

با شروع فصل زیبای بهار و تابستان یکی از لباس‌های پرطرفدار در کمد دختران تاپ اسپرت یا مجلسی می باشد. در صورتی که دوست داشته باشید می توانید تاپ مجلسی یا اسپرت تان را همراه با یک دامن بلند، شلوار جین یا کوتاه بر تن کنید یا در صورت تمایل می‌توانید یک تاپ اسپرت را در حین ورزش، منزل، مجالس غیر رسمی و… با شلوار و کفش‌های متختلف سِت کنید. اگر می‌خواهید در یک مهمانی غیررسمی حضور داشته باشید، کفش پاشنه بلند و تخت با را می توان با هر مدل تاپ مجلسی سِت کرد.

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

اگر دوست دارید تاپ اسپرت را در مهمانی‌های خانوادگی یا باشگاه ورزشی بپوشید، کفش کتانی یا صندل تابستانه انتخاب‌های عالی خواهند بود. همچنین استفاده از اکسسوری، یک کیف اسپرت یا مجلسی دخترانه، عینک آفتابی شیک، مانتوی زیبا و روسری یا شال، تاثیر زیادی در استایل شما خواهد گذاشت. دختران جوان بارها در طول زندگی خود تاپ مجلسی و اسپرت را در منزل، باشگاه و مجالس مختلف پوشیده‌اند، با این حال چه تعداد از افراد از تاریخچه این لباس خبردارند؟

آیا به این مورد آگاهی داشتید که حدود 100 سال گذشته هیچ دختر یا زنی حق نداشت تاپ بپوشد و اجازه نداشت دستانش در مکان‌های عمومی برهنه باشد؟

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

تاریخچه‌ این البسه راحت و جالب به گذشته ‌ای دور بر می‌گردد. در المپیک سال 1912 نخستین لباس شنای دخترانه بصورت تاپ طراحی شد که شباهت فوق العاده ای به شکل تاپ زمان حال داشت. اسم تاپ Tank Top و از این مدل لباس شنا گرفته شده بود. در حقیقت Top به معنی بالاپوش و Tank به معنی حوض (استخر) است. قبل از دهه 20 میلادی، مردها و زنان اجازه نداشتند بازو و دستان برهنه‌شان را در مکان عمومی به دید بگذارند و این لباس بعنوان لباس زیر مردان مورد استفاده قرار می ‌گرفت. پس از دهه 20، انقلابی در صنعت مد و لباس در جهان بوجود آمد. در آن دوران زنان موهای خود را کوتاه‌تر کردند، پیراهن ‌های پوشیده خود را کنار گذاشتند و پیراهن ‌های تاپی و یقه باز را بجای پیراهن‌های پف‌دار و پوشیده خود بر تن کردند. با این وجود هنوز هم پوشیدن تاپ در بین زنان آنچنان رایج نبود. در دهه 70 میلادی مردان و زنان از تاپ بعنوان لباس معمول خود استفاده کردند. این تغییر در سبک پوشش افراد جامعه از فیلم، موزیک ویدیو و افراد محبوب تاثیر گرفته بود. هر فردی مطابق با سلیقه و انتخاب خود لباس می‌پوشید و کم‌ کم فرهنگ لباس پوشیده از بین رفت و مدل لباس‌ها باز و آزاد شد. زنان به پیروی از ستاره‌های هالیوودی تاپ را به همراه کت چرم یا کیمونو تن کرده و با شلوارک، شلوار و دامن سِت می ‌کردند. پس از مدتی مردم در فصل گرم تابستان ترجیح دادند بجای لباس پوشیده و آستین بلند، لباس‌های خنک‌تری همچون تاپ را در پارک، ساحل و مهمانی ها بپوشند و گرمای تابستان دیگر برایشان آزار دهنده نباشد.

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

در حدود دهه 80 میلادی نوع پوشش تاپ توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد و طراحان و فروشگاه‌ های لباس، تاپ را در طرح و رنگ‌های متنوع و زیبا به مردم ارائه کردند. هر روز به مدل‌های تاپ اضافه شد و به این صورت تاپ دیگر لباس عجیب و ضدفرهنگ گذشته نبود و همچنان مردم جهان از این نوع پوشش در روزهای گرم تابستان استفاده می کردند. تاپ اسپرت و مجلسی دخترانه در مدل‌های شیک و زیبا و بسیار متنوع مورد استفاده دختران قرار می‌گیرد. هر مدل تاپ مجلسی یا اسپرت دخترانه را می‌توانید با یک سِت جذاب بر تن کنید و استایل به سبک خودتان را بوجود آورید.

 خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

انواع تاپ مجلسی دخترانه

انواع مدل تاپ مجلسی دخترانه بسیار متنوع بوده که در هر دوره طراحان، مدل‌های مختلفی را وارد بازار می‌کنند. تاپ مجلسی به تاپی اطلاق می شود که بتوان در مهمانی‌های رسمی یا نیمه رسمی آن را پوشید که اغلب این مدل تاپ جنس ظریفی همچون حریر دارد و با پولک، سنگ و مروارید تزئین می‌گردد. این مدل تاپ دخترانه را می‌توانید با سلیقه و انتخاب خودتان شلوار و دامن سِت نمایید.

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

 

انواع تاپ اسپرت دخترانه

تاپ اسپرت دخترانه، راحت‌تر از تاپ مجلسی بوده و بطور معمول تزئین یا طراحی بخصوصی ندارد. تاپ دخترانه اسپرت مناسب باشگاه و منزل بوده و در صورت تمایل می‌توانید این مدل تاپ اسپرت را در فصل تابستان زیر مانتو به تن کنید.

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

 

تاپ اسپرت دخترانه خانگی

تاپ اسپرت خانگی یک تاپ راحت و خنک بوده و در بیشتر موارد دختران این مدل تاپ را در فصل گرم تابستان می پوشند. همواره بر آن باشید حتی در منزل هم خوشتیپ و خوش‌لباس ظاهر شوید. طبق بررسی ها افرادی که حتی در منزل به استایل و لباس‌های خود توجه می‌کنند و اغلب لباس‌های شاد و رنگی پوشیده و شلخته نیستند، روحیه قوی و شادتری نسبت به سایرین دارند. تاپ نیم‌تنه خانگی با تاپ نیم‌تنه ورزشی متفاوت بوده  معمولا تاپ نیم‌تنه خانگی جذب نیست و از نخ یا پنبه ساخته شده است. این مدل نیم‌تنه را می‌توانید با شلوارک بپوشید و از گرمای طاقت‌فرسای تابستان رها شوید.

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه

تاپ دخترانه در عصر حاضر در انواع طرح های و رنگ ها تولید شده و در بازار مصرف به خریداران عرضه می شود و این نوع پوشش به دلیل راحتی و شیک بودن و زیبایی منحصر به فردی که به شخص می دهد، بسیار مورد توجه بوده و از لباس های محبوب در دهه های اخیر به شمار می رود. در صورت تمایل به تهیه تاپ اسپرت و مجلسی دخترانه می توانید از طریق سایت ترک برند نسبت به خرید انواع تاپ های دخترانه و زنانه با بهترین قیمت اقدام نمایید.

خرید انواع تاپ مجلسی و اسپورت دخترانه


ثبت نظر